Podstawy suplementacji i treningu

Wiele osób stara się być sobie trenerem i popełnia podstawowe błędy które doprowadzają do kontuzji i zniechęcenia do dalszego wysiłku. Zebraliśmy i przedstawiamy w jednym artykule kilka ogólnych porad  w prosty sposób  aby były zrozumiałe dla każdego. Pomożemy w prawidłowym przygotowaniu organizmu do aktywności fizycznej  i doborze środków, aby włożony wysiłek przyniósł efekt i zadowolenie. Powinniście być świadomi swoich decyzji. Należy przygotować jednocześnie swój umysł i ciało do zmian jakie chcecie wprowadzić.

Warto mieć plan, strategię aby osiągnąć cel, który pozwoli wejść na wyższy poziom rozwoju, przekroczyć następne granice. Taki plan wpłynie na motywację, gdyż jasno nakreśli wasze działania. Nie jest to materiał naukowy, ale wskazówki osób które trenowały wyczynowo i poznały tajniki wysiłku fizycznego na swoim organizmie. Proszę traktować je jako dzielenie się doświadczeniem.

Będziemy wdzięczni za wasze uwagi na www.facebook.com/isostarpolska.

Jeżeli potrzebujecie szczegółów, polecamy konsultacje u specjalistów, którzy pomogą indywidualnie każdemu z was.
Skupimy się na podstawach odżywiania i treningu i omówimy:

  • Odżywianie / suplementację
  • Trening mentalny i fizyczny
  • Super-kompensację

Naszym zdaniem są cztery zasady których warto przestrzegać:

  1. Najważniejsze abyście poznali swój organizm, nigdy go nie oszukacie, zawsze wcześniej czy później upomni się o swoje prawa. Notujcie jego reakcje aby nie popełniać tych samych błędów. Nie walczcie z nim ale go zrozumcie i pomóżcie.
  2. Trenujcie systematycznie, ale nie przesadzajcie, to jest jeden ze sposobów do osiągnięcia celu jakim są zawody lub samo zadowolenie z wysiłku.
  3. Dostarczajcie odpowiedniej energii bez której każdy wysiłek będzie zniweczony.
  4. Regenerujcie się, jak będziecie zmęczeni nigdy nie osiągniecie zamierzonego celu, tylko wypoczęty organizm zdoła wejść na wyższy poziom.

 

WARTO POZNAĆ KILKA KLUCZOWYCH ZAGADNIEŃ ABY LEPIEJ ROZUMIEĆ ARTYKUŁY W INNYCH OPRACOWANIACH

 

ŻYCZYMY WEJŚCIA NA WYŻSZY POZIOM
I PRZEKRACZANIA NOWYCH GRANIC