Paulina Ostaszewska

Pasjonatka biegania łącząca  pracę w korporacji i treningi. Od kilku miesięcy skoncentrowała się na regularnych treningach pod wyznaczone cele biegowe oraz żywienia w sporcie. W 2017 roku przebiegła swój pierwszy maraton. W 2018 roku spróbuje swoich sił również w triathlonie.

„Treningi nauczyły mnie organizacji czasu, sumienności, dodały pewności siebie oraz pokazały jak wiele może znieść organizm ludzki. Sport kształtuje charakter  - to bardzo trafne stwierdzenie”

Project Healthway stworzyłam z zamiłowania do aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania. Wtedy też zaczęłam studia na kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalizacją Zdrowego żywienia i Dietetyki.

 

Od dziecka byłam aktywna fizycznie. Zaczęłam od trenowania gimnastyki artystycznej w szkole podstawowej. Następnie uczęszczałam do gimnazjium sportowego, trenując piłkę reczną, a także biorąc udział w zawodach krajowych oraz międzynarodowych.

 

W poźniejszym okresie zajęłam się trenowaniem kickboxingu i bieganiem. Łączenie tych dwóch czynności trwało dwa lata. Na pewnym etapie łączenie tak różnych sportów się wyklucza. Postawiłam na bieganie. Od stycznia 2017 roku postawiłam sobie cele biegowe, które pragnę zrealizować i dążę do tego, godząc sport, stałą pracę oraz codzienne obowiązki domowe.